blacharstwo Łódź

Blacharstwo Samochodowe

BLACHARSTWO

Naprawy blacharskie to niezbędny element naprawy powypadkowej auta. Z wykorzystaniem wyposażenia naszej firmy w profesjonalne narzędzia możemy zrealizować je sprawnie i profesjonalnie.

- Spotter - Jest idealnym urządzeniem do prostowania wszystkich gatunków stali karoseryjnych i usuwania wgnieceń działając od zewnątrz - panelowo. W dużym stopniu przyśpiesza proces prostowania elementów nadwozia, jest ono nieodzowne w przypadku wgnieceń w elementach do których nie ma dostępu od środka ( progi, słupki).

- Rama naprawcza - przeznaczona jest do wykonywania napraw blacharskich większości pojazdów osobowych, dostawczych oraz terenowych. przywraca dawny kształt samochodu z zachowaniem wymiarów producenta.
- Lutospawarka - bardzo zaawansowana technologia zalecana przez producentów samochodów w naprawach gwarancyjnych, ma zastosowanie przy wymianie elementów, do spawania stali, stali nierdzewnej, aluminium oraz lutospawania (MIG) wysokogatunkowych stali za pomocą drutu CuSi i CuAl  (idealnych do napraw karoserii samochodowych)

 

 

 

AUTO ZASTĘPCZE BEZGOTÓWKOWO

NASZ REALIZACJE
PROFESJONALNE NAPRAWY POWYPADKOWE

Dzięki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz nowoczesnemu sprzętowi spełniamy najwyższe standardy napraw blacharsko-lakierniczych

usługi blacharskie pabianice
blacharstwo łódź

Blacharstwo samochodowe

kompleksowe naprawy blacharsko - lakiernicze

Łódź - Pabianice - Konstantynów - Lutomiersk

blacharstwo samochodowe konstantynów blacharstwo łódź blachartwo lutomiersk usługi blacharsko - lakiernicze blacharstwo lakiernictwo pabianice